printlogo

 

Podpora

V dnešní době snižování cen a optimalizace procesů mnohdy utrpí i služby k provozu kvalitního hostingu nezbytné. My se snažíme procesy optimalizovat také, ale vždy jsme si vědomi, že na reakční době naší podpory, stejně jako na vstřícnosti při řešení komplikovaných situací závisí vaše spokojenost. Proto je jednou z našich priorit vstřícná komunikace.

Časté dotazy

Časté dotazy
Pokud máte pocit, že vaše služby nefungují tak jak by měly, doporučujeme vám nejprve shlédnout sekci častých dotazů, většina běžných témat je zde v přehledné formě již zodpovězena.

Nastavení E-mailu

Nastavení E-mailu
Máte u nás nový emailový účet a potřebujete nastavit Outlook nebo jiný program pro správu pošty? V této sekci najdete podrobný návod jak nastavit sedm nejčastěji užívaných programů a navíc návod na obsluhu WebMailu.

Nastavení FTP

Nastavení FTP
Rádi by jste si udržovali své stránky aktuální sami? Nebo potřebujete distribuovat větší množství dat a email vám již nestačí? FTP, tedy File Transfer Protocol je pro tyto služby přímo stvořený.

RSS zpravodajství

RSS zpravodajství
Pokud máte rádi 100% přehled nad aktuální situací na našich serverech, o upgradech a případně výpadcích a změnách, rozšiřte svoji RSS čtečku o kanál Move.cz s aktuálním zpravodajstvím.

On-line komunikace

On-line komunikace
Zoufale tápete, nebo se chcete pouze informovat v čem jsme lepší než konkurence? Zeptejte se nás, rádi vám odpovíme pomocí ICQ, Skype nebo MSN messengeru.

Generátor hesla

Generátor hesla
Pokud chcete mít pro přístup ke službám move.cz opravdu bezpečné heslo, doporučujeme použít generátor hesla, který automaticky generuje heslo ve čtyřech úrovních bezpečnosti.


© 2002-2023 - Savvy, s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Publikování jakékoliv části tohoto portálu bez předchozího souhlasu zakázáno. | Právní ujednání
Mapa webu | Zdrojový kód je validní dle XHTML 1.0 a CSS 2.0. Zpravodajství v RSS. Uvedené ceny jsou koncové v Kč (CZK) bez DPH, pokud není uvedeno jinak.