printlogo

 

Kontakt

Provozovatelem move.cz je společnost Savvy, s.r.o., která je zodpovědná za bezproblémový běh veškerých služeb. Je současně zárukou kvality a odhodlání věnovat se vám individuálně v maximální možné míře a dosáhnout tak výsledků které potřebujete vy naproti nabízení fixních balíků služeb.

Icon
On-line komunikace
Doporučujeme v případě, že se chcete zeptat na základní možnosti služeb move.cz a na individuální řešení které vás může zajímat.

ICQ status   Skype status
ICQ: 50998710
MSN: lukin@savvy.cz
Skype: zdenek_lukes
SIP (VoIP): +420 530 501 900
Příjem dotazů: 900 - 1700 v pracovní dny

Odpovědný: Ing. Zdeněk Lukeš
Icon
Podpora elektronickou poštou
Nejefektivnější způsob komunikace s oddělením podpory služeb. Obratem vás kontaktujeme s informací o řešení požadavku. Udržujeme požadavky v patrnosti do chvíle než jsou kompletně vyřízeny. Vedeme historii dotazů.

E-mail: helpdesk@move.cz
Příjem dotazů: 24 hodin denně

Odpovědný: Ing. Zdeněk Lukeš
Icon
Telefonická podpora
Flexibilní komunikační kanál v případě, že nemůžete čekat na komplexní analýzu problému a následné vysvětlení administrátora. Volejte například v případě nedostupnosti služeb.

Telefon: +420 603 511 618
Příjem dotazů: 900 - 1700 v pracovní dny

Odpovědný: Ing. Zdeněk Lukeš


Provozovatel služeb move.cz

Savvy, s.r.o.
Cejl 91
602 00 Brno
tel.: +420 549 216 270
      +420 530 501 900
fax: +420 549 216 271
IČ: 26944367
DIČ: CZ26944367
Registrovaná u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vl. 90069
Bankovní spojení: 1824304001/2400 (eBanka)


Copyright a osobní údaje

Ochrana osobních dat
Veškeré osobní údaje, které budou poskytnuty prostřednictvím služby move.cz provozovateli, jsou a nadále budou považovány za důvěrné. Savvy, s.r.o. neposkytuje a nebude poskytovat (sdílet, prodávat ani vyzrazovat) osobní údaje dalším osobám ani stranám.

Copyright
Copyright © 2002 - 2023 - Savvy, s.r.o. Veškerá práva vyhrazena. Pokud není uvedeno jinak, autorská práva ke stránkám a obrazovkám zobrazujícím tyto stránky, jakož i k informacím a materiálům na nich uvedených a k jejich uspořádání, jsou majetkem provozovatele. Veškeré značky a registrované ochranné známky zde uvedené jsou vlastnictvím jejich právoplatných majitelů. Veškeré značky a registrované ochranné známky zde uvedené slouží pouze k identifikačním účelům.

Omezení odpovědnosti
Informace publikované na doméně move.cz vycházejí z informací a zdrojů, které poskytuje zejména provozovatel a majitel domény move.cz, a jejichž účelem je informovat zejména o nabídce produktů a služeb. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na doméně move.cz. Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění provádět změny na doméně move.cz a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které uživatelům mohou vzniknout v souvislosti s užíváním domény move.cz a informací z uvedené domény. Provozovatel dále nenese žádnou odpovědnost za obsah internetových stránek třetích subjektů, které lze navštívit prostřednictvím domény move.cz. Provozovatel také nenese žádnou odpovědnost za reklamu, popř. jinou formu propagace, prováděnou jakýmkoliv třetím subjektem prostřednictvím domény move.cz Provozovatel neodpovídá za obsah sdělení, která si mezi sebou vyměňují uživatelé některých částí internetových stránek domény move.cz, zejména soukromé inzerce, a vyhrazuje si právo odstranit ta sdělení, která obsahují jakoukoliv informaci, kterou je možné považovat za protiprávní, urážlivou, neetickou, v nesouladu s výše uvedenými body nebo jinak nepřijatelnou.


© 2002-2023 - Savvy, s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Publikování jakékoliv části tohoto portálu bez předchozího souhlasu zakázáno. | Právní ujednání
Mapa webu | Zdrojový kód je validní dle XHTML 1.0 a CSS 2.0. Zpravodajství v RSS. Uvedené ceny jsou koncové v Kč (CZK) bez DPH, pokud není uvedeno jinak.