printlogo

 

Move.cz je pro vás to pravé!

Postava move.cz Proč? Protože se o vás kompletně postaráme. Stejně jako vy jste odborníkem ve svém oboru, tak my jsme odborníky na provoz webových stránek. Pojďte nám tedy důvěřovat a my vám na oplátku dodáme služby přesně takové jaké potřebujete, za cenu která vám bude vyhovovat. Nevěříte? Prověřte si nás! Nezávazně nám nechejte kontakt a my pro vás najdeme ideální řešení pro provoz vašich stránek.


Proč využívat webhosting move.cz

 • na prvním místě je klient
 • jsme technologická špička
 • zajištujeme kompletní služby
 • nepotřebujete technické znalosti

  Chci vědět více!

Jak webhosting zakoupím

Co vše zaplatím

 • službu webhosting (měsíčně od 60,-)
 • doménové jméno (ročně od 319,-)
 • žádné další skryté poplatky

  Kompletní ceníkVýhody webhostingu move.cz

Na prvním místě je klient
V dnešní přesycené nabídce v oblasti webhostingu kdy je tlak na cenu neúprosný se mnoho poskytovatelů snaží snižovat náklady. A protože technická podpora je dnes obecně jednou z nejnákladnějších položek v tomto oboru, velice často se setkáváme se snížením kvality právě zde. U služeb move.cz k tomu přistupujeme jinak. Prioritou je pro nás vyhovět vám v maximálním počtu požadavků a být vám připraveni navrhnout řešení jakéhokoliv problému. Potřebujete-li individuální řešení, které neumí nikdo jiný - kontaktujte nás!

Jsme technologická špička
Troufáme si tvrdit, že technologické zázemí ve složení jaké nabízíme není schopna poskytnout v současné době žádná konkurence. Vycházíme z předpokladu, že vyžadujete stabilitu a stoprocentní důvěru v poskytované služby. Proto se orientujeme pouze na nadstandardní a špičkové technologie.

Zajištujeme kompletní služby
Protože víme, že váč čas je drahý, bereme veškerou starost o provoz vašich internetových stránek na sebe. Díky tomu vy můžete dělat naplno svoji práci. My se postaráme o vše od registrace domény, připravení služeb i jejich bezproblémový provoz a neustálou inovaci technologického zázemí. Ve vztahu s webhostingem se nemusíte starat o nic, tedy pouze snad o včasnou úhradu faktur.

Nepotřebujete technické znalosti
Pokud se necítíte na to zhodnotit kvalitu našich služeb, věřte nám! Postaráme se o provoz vašich stránek jako nikdo jiný. Jen se otestujte si technicky zdatného kolegu, zdali mu něco říká značka Sun Microsystems nebo technologie Java. Právě v této oblasti je move.cz jedinečnou službou v celé České Republice.


© 2002-2024 - Savvy, s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Publikování jakékoliv části tohoto portálu bez předchozího souhlasu zakázáno. | Právní ujednání
Mapa webu | Zdrojový kód je validní dle XHTML 1.0 a CSS 2.0. Zpravodajství v RSS. Uvedené ceny jsou koncové v Kč (CZK) bez DPH, pokud není uvedeno jinak.