printlogo

 

Objednávka / poptávka

Pro úspěšný průběh nezávazné objednávky / poptávky stačí vyplnit uvedený formulář. V případě, že potřebujete poradit nebo učinit objednávku telefonicky, spojte se s námi.


Nezávazná objednávka dedikovaného hostingu

Zadejte prosím své klientské přihlašovací údaje do MoveControl. V případě, že nevíte své přihlašovací údaje, zaregistrujte se jako nový zákazník, nebo nás kontaktujte.

Registrace nového klienta

Registrace nového klienta

Pokud ještě nejste naším klientem vyplňte prosím registraci, abychom s Vámi mohli snadno komunikovat a řešit požadavky v nejkratší možné době.Přihlašovací údaje

Použijte údaje které jste vyplnili v registraci do MoveControl
Přihlašovací jméno *
Heslo *

Dedikovaný server

Zvolte prosím server z naší nabídky o který máte zájem
Platba po *
Model serveru *     

Doplňkové služby

Zaškrtněte služby o kterých chcete získat více informací

Kontaktní osoba

Osoba, která má tuto objednávku na starosti (pokud se lyší od osoby na kterou je vedena registrace)
Jméno a příjmení, titul
Email
Mobil (telefon)

Termíny dodání činí běžně 6 hodin v pracovní dny v případě, že je server skladem. V tomto termínu se s vámi spojí náš pověřený pracovník a bude vás informovat o plánovaném termínu zřízení. Na základě vaší objednávky si vás dovolíme kontaktovat pro její ověření a za účelem podpisu smlouvy o poskytování služeb dedikovaného hostingu move.cz.

Pro úspěšnou registraci je nezbytné souhlasit s obchodními podmínkami služeb move.cz.

Souhlasím s platnými obchodními podmínkami
Tučné písmo ( * )    -    povinné položky

© 2002-2024 - Savvy, s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Publikování jakékoliv části tohoto portálu bez předchozího souhlasu zakázáno. | Právní ujednání
Mapa webu | Zdrojový kód je validní dle XHTML 1.0 a CSS 2.0. Zpravodajství v RSS. Uvedené ceny jsou koncové v Kč (CZK) bez DPH, pokud není uvedeno jinak.